TOPlist
 

Krbová kamna Gent černá - Thorma

Krbová kamna Gent černá - Thorma
Krbová kamna Gent černá, dvouplášťová krbová kamna, ekonomický model krbových kamen, průměrný výkon 5 kW, rozsah výkonů 2,5 až 7,5 kW, účinnost 81,4%, pro kouřovod DN 150 nahoru
Kód produktu:
Dostupnost: Zboží na objednávku u výrobce
Cena s DPH: 0 Kč
Cena bez DPH: 0 Kč
0 Kč
 
 
 
 

Krbová Kamna THORMA Gent černá


Kamna GENT Jsou vyrobená z ocelového žáruodolného plechu, zevnitř vyplněná šamotovými tvarovkami. Ve spodní části spalovacího prostoru je litinový rošt, a pod roštěm popelník.
Přikládací dveře jsou utěsněné a jsou samouzavíratelné. Zavírání je bezhlučné. Samouzavírání je pomocí pružiny v přikládacích dveřích. Přikládací dveře jsou zasklené keramickým sklem s vysokou teplotní odolností. Vlivem dobře navržené spalovací komory, která udržuje vysokou teplotu na skle, nám tyto kamna nabízí velmi dlouhou dobu sklo velmi čisté.
Vnitřní prostor ze šamotu i samotné sklo, mají samočistící schopnost. Pokud dojde k zaprášení, nebo zčernání - například vlivem spalování nekvalitního, nebo vlhkého dřeva - přiložíme suché dřevo drobněji nasekané a během několika minut dojde k vyjasnění průzoru a vypálení šamotové obezdívky.
Kamna GENT mají regulaci spalování přívody primárního, sekundárního a terciárního vzduchu. Tedy vícestupňové spalování, které zajistí velmi malé množství popelu a kvalitní dohoření paliva. Prostor ve spodní části kamen je velice praktický k dosoušení dřeva.
________________________________________
Krbová kamna THORMA GENT černá mají jmenovitý výkon 5 kW,
regulovatelný v rozmezí 2,5 až 7,5 kW.
Jsou doporučována pro vytápění prostoru 50 až 110 m3 při spotřebě 1,7 kg/hod suchého dřeva nebo 1,3 kg/hod uhelných briket.
Účinnost kamen je 81,4%.
Vývod kouřovodu DN150 pro připojení ke komínu je horní.
________________________________________
Naše firma PROFIkrby s.r.o. vám zajistí i veškeré doplňky ,které vám usnadní údržbu kamen a prodlouží životnost výrobku.
Použijte například ČISTÍCÍ PRÁŠEK KOMÍNU- to je účinná, rychlá a neškodlivá možnost udržet komín v čistém stavu. Je i vynikající alternativou pro mechanické čištění. Čistič je směs speciálních krystalů, které při hoření vytváří aktivní látky, které pokrývají v komíně plochy shromážděných sazí, dehtu a jiných nebezpečných látek. Nános se pokrývá aktivní látkou, nahřívá se, vysychá a křehne. Postupně po ztrátě vlhkosti se uvolní a opadá. Odstranění nebezpečných látek probíhá ve dvou fázích, a to hned při aplikaci odchází částice spolu s kouřem a odsypávají se. Další fáze probíhá během dalšího zatopení v krbu, nebo kamnech. Tato procedura trvá při aktivním používání komína až několik týdnů, kdy množství nebezpečných látek v komínu podstatně klesá
Sklo ošetřete některým z čističů skel ,které nabízíme.Můžete zvolit buď gelovou variantu -ČISTIČ SKEL MEFISTO a nebo variantu standartní tekutou/ale stejně účinnou/-ČISTIČ SKEL KRAFT,DRANA A NEBO VETROCALOR.

Do komína připojte kamna nejlépe originální sadou kouřovodů Thorma ,nebo si z naší nabídky kouřovodů můžete vybrat vše pro spolehlivé připojení do komínu.

Naše firma Profikrby s.r.o. je předním dodavatelem krbových kamen Thorma v ČR. Specializujeme se na produkty Thorma a zároveň jsme autorizovaným servisním střediskem Thorma a dodavatelem náhradních dílů v ČR.

 
THORMA Výroba, k.s. je společnost, která vznikla v roce 1998 a pokračuje ve více jak stoleté  tradici podniku Kovosmalt Fiľakovo. 
 
 
 
Továrna Thorma Filakovo vyrábí smaltovaná kamna, krbová kamna, krbové vložky a sporáky na tuhé palivo, kotlové soupravy, ohrievače vody.
 
Specialitou výroby je smaltování, ekologické povrchové úpravy a galvanické pokovování.
 
Vývoj firmy Thorma neustále dopředu produkuje nové výrobky, které testuje ve vlastní zkušebně.
Servis a náhradní díly Thorma v České republice zabezpečuje Profikrby s.r.o. servis@thorma.cz